SKJPZ novice

Državno prventstvo v natančnem pristajanju

09.10.2017 Kategorija: Jadralno padalstvo in zmajarstvo

Včeraj, 8.oktobra 2017, je v Radoboju na Hrvaškem potekalo odprto državno prvenstvo v natančnem pristajanju z jadralnimi padali. Tekmovanje je potekalo skupaj z državnim prvenstvom Hrvaške.

Z rezultatom 10 cm po 6. serijah je svoj 10. dražvni naslov ponovno slavil Matjaž Sluga.

V ekipni konkurenci sodržavni prvaki postali člani Društva za jadralno padalstvo Zlatorog Laško. Ekipa v sestavi: Matjaž Sluga, Anton Svoljšak (3. mesto posamično), David Sluga (6. mesto posamično).

LZS novice

Državno prventstvo v natančnem pristajanju