SKJPZ novice

9th FAI World Paragliding Accuracy Championhip

19.05.2017 Kategorija: Jadralno padalstvo in zmajarstvo

Končalo se je 9. FAI Svetovno Prvenstvo v natančnem pristajanju z jadralnimi padali v Albanski, Vlori. Naša 8 članska ekipa je bila na Svetovno prvenstvo zelo uspešna, tako posamično kot tudi ekipno. Posamično velja čestitat Sluga Matjažu za osvojenu drugo mesto (za prvim je zaostal le 1cm), nov svetovni rekord Antona Svoljšaka s 4 zaporednimi ničlami, ter ekipno 6. mesto z omembo, da nam je do brona zmanjkalo vsega 6cm.

V ekipi so bili tokrat:
Matjaž Sluga 2.mesto