BREZPLAČNA VFR NAVIGACIJSKA KARTA

24.04.2018 Kategorija: Novice

Spoštovani člani/ce in uporabnik slovenskega zračnega prostora,

Na podlagi izkušenj iz preteklih let so se v podjetju Kontrola zračnega prometa Slovenije, d.o.o. tudi letos odločili, da imetnikom veljavnih licenc za pilota katerekoli kategorije znova brezplačno ponudijo VFR letalsko navigacijsko karto Republike Slovenije, izdaja 2018. Tovrstna akcija je v preteklih letih naletela na zelo pozitiven odziv.

Pri pripravi karte smo se trudili v veliki meri upoštevati vaše predloge, pripombe in komentarje, seveda pa so vaše povratne informacije dobrodošle tudi v prihodnje. Različne izvedenke VFR letalske navigacijske karte Republike Slovenije, izdaja 2018 lahko naročite na spletnem naslovu www.sloveniacontrol.si/<wbr></wbr>trgovina , prav tako pa v spletni trgovini najdete brezplačni izvod karte za vse imetnike licence pilota zrakoplova katerekoli kategorije.  Varno po slovenskem nebu.